Will Smith kujton shuplakën e Oscars: E humba

Will Smith kujton shuplakën e Oscars: E…

Will Smith tha se ai “e humba” kur goditi komedianin Chris Rock në natën e Oscars në intervistën e tij të parë vonë natën që nga shuplaka famëkeqe në fillim të këtij viti.

“Unë kisha ikur,” tha Smith në “The Daily Show with Trevor Noah” të Comedy Central.

“Ky ishte një zemërim që kishte qenë në koke për një kohë vërtet të gjatë,” tha Smith.

Aktori i tha Noahut se ai “po kalonte diçka” dhe humbi qetësinë atë natë.

“Ajo ishte një natë e tmerrshme siç mund ta imagjinoni,” tha ai. “Ka shumë nuanca dhe kompleksitete në të, ju e dini, por në fund të ditës, unë thjesht – e humba atë dhe mendoj se ajo që do të thoja [është] që ju kurrë nuk e dini se çfarë po kalon dikush.”

Smith nuk e identifikoi se me çfarë telashe po përballej gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve – por tha se shumë gjëra që ai kishte ndjerë erdhën në krye menjëherë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit