Xhelozia që e çoi në krim, vrau të dashurën shtatzanë

Xhelozia që e çoi në krim, vrau…

Një impuls i cili buron nga ndjenja e zemërimit, zhgënjimit dhe dhimbjes siç është xhelozia, ka bërë që një djalë të kryejë një tragjedi të rënde.  

Ai vrau të dashurën e tij shtatzënë duke e goditur me thikë 21 herë, pasi ajo e la atë për një burrë tjetër.

Aaron McKenzie shkoi në shtëpinë e Kelly Mary Fauvrelle në Thornton Heath, në Londrën e Jugut dhe më 29 qershor të vitit të kaluar kreu sulmin brutal.

Foshnja Riley vdiq pas katër ditësh në një ventilator në spital.

Fauvrelle, 26 vjeç, ishte në një marrëdhënie të vështirë me McKenzie për rreth një vit para se ajo të linte atë, në mars të vitit të kaluar.

McKenzie ishte lidhur me zonjën Fauvrelle për dashurinë e tyre të përbashkët për motoçikletat dhe natën e vrasjes shkoi me biçikletë.

McKenzie u kap nga kamerat e sigurisë duke vrapuar nga skena në Raymead Avenue përpara se të shfaqej në Yamaha R1 e tij në një moment afër rrugës më vonë.

Vrasësi i dyshuar u largua nga vendi i ngjarjes pasi motra dhe nëna e viktimës u zgjuan nga britmat e saj dhe zbritën nga shkallët e sipërme.

[ngg src=”galleries” ids=”101″ display=”basic_imagebrowser”]/Burimi: DAILY MAIL/Përgatiti:’Gazetaatdheu.com’/

 

 

 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit