Xhinset e viteve ’90 të Donaldit kthehen në makth për Romeon

Xhinset e viteve ’90 të Donaldit kthehen…

Xhinset e viteve ’90 të Donaldit të Big Brother VIP nuk kishte mbetur njeri pa I vënë re. Mirëpo, duket se aktori i ka dërguar pantallonat në shtëpi dhe Romeo tregoi se mbartin “një mallkim” dhe ndryshe nga Donaldi nuk i ka veshur por i merr kudo.

Duket se mallkimi i xhinseve të Donaldit vijon që të përndjekë Romeon. Së fundmi, ai ka postuar një video ku shihet i shtrirë në shtrat. “Mirëmëngjesi! O sa më pëlqejnë këto mëngjeset e vona. O shpirt! O zemra ime! Xhinset…do të flesh akoma? Të çohem të bëj një kafe?”- thotë Romeo.

Përmendim që Donaldi ka qenë dhe është një nga banorët më aktivë në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit