Zbërtheu dy vrasjet e bujshme në vend, Luftar Reçi përfundon me urgjencë në spital

Zbërtheu dy vrasjet e bujshme në vend,…

Pandemia e Covid-19 ka infektuar edhe të penduarin e drejtësisë Luftar Reçi. Ky i fundit po vuan dënimin në burgun e Drenovës, ndërsa ka ndihmuar në zbërthimin e dy vrasjeve më të bujshme në vend.

Luftar Reçi është personi që ka dhënë detaje për 2 vrasje të bujshme ku përfshihej Emiljano Shullazi dhe Lulzim Berisha, ndërsa mësohet se është infektuar me Covid para pak ditësh. Ditën e djeshme ai është transportuar drejt spitalit të Korçës aty ku po merr mjekim më të specializuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit