Zbulohet ferma e kanabisit në Berat, arrestohen 100 persona

Zbulohet ferma e kanabisit në Berat, arrestohen…

Policia ka zhvilluar një operacion antidrogë në Berat, ku janë zbuluar bimë kanabisi. Policia njofton se janë shoqëruar rreth 100 persona.

Pjesa më e madhe e të shoqëruarve në polici, janë gra, që merreshin me pastrimin dhe rritjen e kanabisit. Policia ka shpallur në kërkim disa persona. Orët në vijim pritet që policia të bëjë një njoftim publik për mediat.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit