Zbulohet truku| Si të kuptoni që martesa juaj nuk do të zgjasë

Zbulohet truku| Si të kuptoni që martesa…

Të gjithë e dimë që elementi që bie më shumë në sy në një dasëm është fustani i nusërisë. Kemi një pyetje për ju; E keni menduar ndonjëherë se ceremonia e martesës mund të jetë një miniaturë e gjithë marrëdhënies dhe përmes saj mund të kuptojmë në qoftë se martesa do të çojë në divorc?

“Ndoshta jo” është përgjigja. Mirëpo një fotografe dasmash i TikToker e mendoi këtë dhe bazuar në përvojën e saj arriti në disa përfundime.

Shayla Herrington zbuloi dy shenja si më kryesoret që tregojnë se një martesë nuk do të zgjasë, pas 15 vitesh.

Shenja e parë është kur çifti, përpos fotove tipike që bëjnë, bëjnë më shumë me familjen apo miqtë e tyre. Ndërsa shenja tjetër është kur çifti kalon më shumë kohë me miqtë e tyre sesa me bashkëshortin gjatë ceremonisë së dasmës. Nëse kjo ndodh, çifti ndoshta nuk supozohet të ketë një “lidhje” të veçantë mes tyre.   

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit