Zhdukja e Ervis Martinajt, çfarë u gjet në banesat e të “fortëve” të Shijakut

Zhdukja e Ervis Martinajt, çfarë u gjet…

‘Mbreti i lojërave të fatit’ Ervis Martinaj rezulton i zhdukur prej më shumë se dy muajsh. Misteri i zhdukjes së tij ka përplasur së fundmi Prokurorinë e Kurbinit dhe Gjykatën e këtij qyteti.

Mësohet se organi akuzës ka kërkuar kontrollon e disa banesave në Durrës, ndërsa gjykata nuk e ka lejuar.

Mësohet se nga kontrolli i bërë nga dy banesat në Durrës janë sekuestruat disa sende qe do të përdoren si prova materiale. Nuk dihet asgjë për fatin e 40 vjecarit të shumërkërkuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit