Zjarri “mbërthen” sallen e serverave, digjet godina e Kadastrës së Durrësit

Zjarri “mbërthen” sallen e serverave, digjet godina…

Një ngjarje e rëndë është regjsitruar në rrugën e Rinasit. Mësohet se flakët kanë përfshirë sallen e serverave në godinën e e Kadastrës së Durrësit, që ndodhet në Tirana Business Park. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga zjarri dhe shkaku i rënies së zjarrit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit