Zjarri përfshin qendrën e studimit për fëmijë në Tiranë

Zjarri përfshin qendrën e studimit për fëmijë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Thoma Koxhaj”, teksa mësohet se një qendër studimi për fëmijë është përfshirë nga flakët. Mësohet se nga zjarri nuk është lënduar askush, ndërsa janë regjistruar vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende arsyet që sollën shpërthimin e zjarrit, ndërsa grupi hetimor ka nisur hetimet.

Njoftim:

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit