Zv.ministri i Ekonomisë bën deklaratën e papritur: Benet Beci fitoi prej Luizit!

Zv.ministri i Ekonomisë bën deklaratën e papritur:…

Zv.ministri i Ekonomisë Besart Kadia, le të themi që është treguar i sinqertë dhe është koshient kur thotë që te fitorja e Benet Becit në Shkodër mund të ketë ndikuar edhe Luiz Ejlli. 

Teksa bën këtë deklaratë ai pohon se e kishte takuar Luizin në ambientet e Top Channel dhe i kishte thënë se Beci ka fituar prej tij.

Pjesë nga diskutimi me Grida Dumën: 

Besart Kadia: Takova Luizin poshtë dhe i thashë që prej teje fitoi.

Grida Duma: Këtë e krijove apo ka ndodhur?

Besart Kadia: Jo, kam dhe foto po deshe.

Grida Duma: Edhe ti je një fans.

Besart Kadia: Po patjetër, dua mbështetjen e tij.

Grida Duma: Sa mirë, një zv.ministër fans!

Besart Kadia: Dua mbështetjen e tij për të fituar (qesh).

Ergys Mertiri: Ai ishte fans i Berishës.

Besart Kadia: Ore fans ka qenë edhe Grida edhe unë ndoshta.

Grida Duma: Jo, ne nuk kemi qenë fans, ne jemi kontributorë. Sot që ti je fansi i një show bizi është jam, por ne jemi kontributorë të djathtës etj, etj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit